»

Print this Článok

Oficiálne spustenie VK Soft Blogu

Týmto článkom by som chcel oficiálne uviesť do prevádzky tento blog. Dlho som rozmýšľal, ako zvýšiť návštevnosť mojich webových stránok a zistil som, že blog by mohol byť tým správnym riešením. Doteraz boli všetky moje stránky statické a nový obsah tam pribúdal iba málokedy. Na internete platí, že čím kvalitnejší obsah, tým lepšie výsledky stránok. Tu bude obsah dynamický a stále aktuálny, takže by to malo zvýšiť návštevnosť a tým aj výnosy.

Najdôležitejším rozhodnutím bolo asi vyberanie jednotlivých kategórií pre moje články. Nemusel som si tým veľmi zaťažovať hlavu. Vybral som si kategórie, o ktorých budem vedieť písať (aspoň dúfam). Na blogu sa budú objavovať články z oblastí, o ktoré sa sám zaujímam. Keď si všimnete horné menu tohto blogu, tak môžete vidieť jednotlivé kategórie. Možno to vyzerá divne, pretože kategórie sú veľmi rôznorodé, ale vyskúšam a uvidím.

Okrem článkov tu budem pridávať aj rôzne zaujímavé obrázky, fotky a videá. Všetko budem zdieľať aj na sociálnych sieťach, aby ste sa rýchlo dostali ku všetkým novinkám. Odkazy na sociálne siete nájdete v bočnom menu blogu.

Dúfam, že sa vám blog bude páčiť a budete ho navštevovať hlavne kvôli novým článkom.

P.S. : Kľudne sa tu zaregistrujte a komentujte články 🙂 Nešetrite kritikou!

Permanent link to this article: http://blog.vksoft.eu/2013/06/23/oficialne-spustenie-vk-soft-blogu/

1 comment

  1. Mihal51

    Ahojky GL.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

* Please arrange the below number in decreasing order